Apie Ranger Wood

Daugiau nei medis

Stalius

Tai ne darbas, tai gyvenimo būdas

Ranger Wood yra stalių dirbtuvėlės įsikūrusios Lietuvoje. Mūsų versliuko kertinis akmuo – tai autentiškumas ir asmeninis dėmesys į kiekvieno kliento poreikius ir pageidavimus.

Tikriausiai nėra ribų ką mūsų stalių dirbtuvės gali pagaminti. Jei tai įmanoma pagaminti iš medžio, mes galime tai pagaminti. Stalai, suolai, durys, langai, lentynos, kėdės, laiptų pakopos, palangės ir dekoracijos iš medžio yra tik keletas produktų, kuriuos gamina Ranger Wood staliai. Kiekvienas mūsų gaminys yra unikalus ir su savo istorija.

Mes didžiuojamės, kad įgyvendinti savo projektus iš medžio mums patiki ne tik privatūs užsakovai, bet ir interjero dizaineriai, architektai ir statybų rangovai. Mums tenka gaminti individualius medienos gaminius kino kūrimo įmonėms, kaimo turizmo sodyboms, viešbučiams, SPA, restoranams, biurams, parduotuvėms, barams ir naktiniams klubams.

Esame dėkingi visiems mūsų klientams. Jūsų dėka mes galime užsiimti tuo, kas mums patinka. Norime pasakyti ačiū Jums už pasitikėjimą, kad patikėjote mums įgyvendinti Jūsų projektą.